Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Free Bag Ayn Odin 2 Pro Upgraded version 6" IPS Screen Handheld Game Player Android13 16G 512G Wifi Bluetooth Portable Console“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 418.56 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Free Bag Ayn Odin 2 Pro Upgraded version 6" IPS Screen Handheld Game Player Android13 16G 512G Wifi Bluetooth Portable Console pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Free Bag Ayn Odin 2 Pro Upgraded version 6" IPS Screen Handheld Game Player Android13 16G 512G Wifi Bluetooth Portable Console“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Free Bag Ayn Odin 2 Pro Upgraded version 6" IPS Screen Handheld Game Player Android13 16G 512G Wifi Bluetooth Portable Console kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Free Bag Ayn Odin 2 Pro Upgraded version 6" IPS Screen Handheld Game Player Android13 16G 512G Wifi Bluetooth Portable Console“ parduodamas tik už 418.56 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas