Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Global ROM Original Lenovo Qitian K10 Pads 10.3" Full HD Office Business Online Study Tablet TB-X6C6F 4G+64G WIFI Version“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 106.45 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Global ROM Original Lenovo Qitian K10 Pads 10.3" Full HD Office Business Online Study Tablet TB-X6C6F 4G+64G WIFI Version pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Global ROM Original Lenovo Qitian K10 Pads 10.3" Full HD Office Business Online Study Tablet TB-X6C6F 4G+64G WIFI Version“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Global ROM Original Lenovo Qitian K10 Pads 10.3" Full HD Office Business Online Study Tablet TB-X6C6F 4G+64G WIFI Version kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Global ROM Original Lenovo Qitian K10 Pads 10.3" Full HD Office Business Online Study Tablet TB-X6C6F 4G+64G WIFI Version“ parduodamas tik už 106.45 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas