Internetinėje parduotuvėje „Banggood“ dabar jūs galite įsigyti „Handheld Car Endoscope Camera 4.3 inch IPS HD Screen Detachable Cable 8mm 2mp Industrial Borescope For Drain Pipe Waterproof“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 25.34 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - BGf8c94a.

Handheld Car Endoscope Camera 4.3 inch IPS HD Screen Detachable Cable 8mm 2mp Industrial Borescope For Drain Pipe Waterproof pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Handheld Car Endoscope Camera 4.3 inch IPS HD Screen Detachable Cable 8mm 2mp Industrial Borescope For Drain Pipe Waterproof“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Banggood“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Handheld Car Endoscope Camera 4.3 inch IPS HD Screen Detachable Cable 8mm 2mp Industrial Borescope For Drain Pipe Waterproof kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Handheld Car Endoscope Camera 4.3 inch IPS HD Screen Detachable Cable 8mm 2mp Industrial Borescope For Drain Pipe Waterproof“ parduodamas tik už 25.34 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Banggood“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Banggood pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas