Internetinėje parduotuvėje „Banggood“ dabar jūs galite įsigyti „Hcalory HC-A22 12V-24V 2KW/6-8.5KW Diesel Air Car Parking Heater bluetooth LCD Remote Control Portable Temperature Adjustable“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 56.32 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - BG0f29f5.

Hcalory HC-A22 12V-24V 2KW/6-8.5KW Diesel Air Car Parking Heater bluetooth LCD Remote Control Portable Temperature Adjustable pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Hcalory HC-A22 12V-24V 2KW/6-8.5KW Diesel Air Car Parking Heater bluetooth LCD Remote Control Portable Temperature Adjustable“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Banggood“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

Hcalory HC-A22 12V-24V 2KW/6-8.5KW Diesel Air Car Parking Heater bluetooth LCD Remote Control Portable Temperature Adjustable kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Hcalory HC-A22 12V-24V 2KW/6-8.5KW Diesel Air Car Parking Heater bluetooth LCD Remote Control Portable Temperature Adjustable“ parduodamas tik už 56.32 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Banggood“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Banggood pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas