Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „hohem iSteady M6 Kit 3-Axis Smartphone Gimbal Stabilizer with AI Vision Sensor and Fill Light Module“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 145 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

hohem iSteady M6 Kit 3-Axis Smartphone Gimbal Stabilizer with AI Vision Sensor and Fill Light Module pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „hohem iSteady M6 Kit 3-Axis Smartphone Gimbal Stabilizer with AI Vision Sensor and Fill Light Module“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Cafago“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

hohem iSteady M6 Kit 3-Axis Smartphone Gimbal Stabilizer with AI Vision Sensor and Fill Light Module kaina

Kaip jau minėjome, dabar „hohem iSteady M6 Kit 3-Axis Smartphone Gimbal Stabilizer with AI Vision Sensor and Fill Light Module“ parduodamas tik už 145 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas