IP67 Waterproof Rechargeable Dog Training Collar

IP67 Waterproof Rechargeable Dog Training Collar

Kaina: 21.94€

Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31

Internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ dabar jūs galite įsigyti „IP67 Waterproof Rechargeable Dog Training Collar“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 21.94 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

IP67 Waterproof Rechargeable Dog Training Collar pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „IP67 Waterproof Rechargeable Dog Training Collar“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Tomtop“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

IP67 Waterproof Rechargeable Dog Training Collar kaina

Kaip jau minėjome, dabar „IP67 Waterproof Rechargeable Dog Training Collar“ parduodamas tik už 21.94 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Tomtop“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Tomtop pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas