Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „ISDB-T Digital TV Decoder 1080P HD Digital TV Tuner Digital Video Broadcasting TV BOX with HDMI RCA Interface Cable for Chile“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 19.97 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

ISDB-T Digital TV Decoder 1080P HD Digital TV Tuner Digital Video Broadcasting TV BOX with HDMI RCA Interface Cable for Chile pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „ISDB-T Digital TV Decoder 1080P HD Digital TV Tuner Digital Video Broadcasting TV BOX with HDMI RCA Interface Cable for Chile“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

ISDB-T Digital TV Decoder 1080P HD Digital TV Tuner Digital Video Broadcasting TV BOX with HDMI RCA Interface Cable for Chile kaina

Kaip jau minėjome, dabar „ISDB-T Digital TV Decoder 1080P HD Digital TV Tuner Digital Video Broadcasting TV BOX with HDMI RCA Interface Cable for Chile“ parduodamas tik už 19.97 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas