Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „JK SAMRT BMS 4S 5S 6S 7S 8S 12V 24V BATTERY WITH 2A ACTIVE BALANCE HEAT FUNCTION ON SALE“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 53.54 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

JK SAMRT BMS 4S 5S 6S 7S 8S 12V 24V BATTERY WITH 2A ACTIVE BALANCE HEAT FUNCTION ON SALE pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „JK SAMRT BMS 4S 5S 6S 7S 8S 12V 24V BATTERY WITH 2A ACTIVE BALANCE HEAT FUNCTION ON SALE“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

JK SAMRT BMS 4S 5S 6S 7S 8S 12V 24V BATTERY WITH 2A ACTIVE BALANCE HEAT FUNCTION ON SALE kaina

Kaip jau minėjome, dabar „JK SAMRT BMS 4S 5S 6S 7S 8S 12V 24V BATTERY WITH 2A ACTIVE BALANCE HEAT FUNCTION ON SALE“ parduodamas tik už 53.54 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas