KANDAO QooCam 3 Panoramic sports camera 5.7K HD anti-shake waterproof

KANDAO QooCam 3 Panoramic sports camera 5.7K HD anti-shake waterproof

Kaina: 382.52€

Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31

Internetinėje parduotuvėje „GShopper“ dabar jūs galite įsigyti „KANDAO QooCam 3 Panoramic sports camera 5.7K HD anti-shake waterproof“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 382.52 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - gshopper50.

KANDAO QooCam 3 Panoramic sports camera 5.7K HD anti-shake waterproof pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „KANDAO QooCam 3 Panoramic sports camera 5.7K HD anti-shake waterproof“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „GShopper“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

KANDAO QooCam 3 Panoramic sports camera 5.7K HD anti-shake waterproof kaina

Kaip jau minėjome, dabar „KANDAO QooCam 3 Panoramic sports camera 5.7K HD anti-shake waterproof“ parduodamas tik už 382.52 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „GShopper“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau GShopper pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas