Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Leicozic 4 Channel KSM11 Wireless Microphone Professionl Radio System Gooseneck Mic Headset Lavalier Microfono For Stage AD4Q“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 297.88 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Leicozic 4 Channel KSM11 Wireless Microphone Professionl Radio System Gooseneck Mic Headset Lavalier Microfono For Stage AD4Q pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Leicozic 4 Channel KSM11 Wireless Microphone Professionl Radio System Gooseneck Mic Headset Lavalier Microfono For Stage AD4Q“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Leicozic 4 Channel KSM11 Wireless Microphone Professionl Radio System Gooseneck Mic Headset Lavalier Microfono For Stage AD4Q kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Leicozic 4 Channel KSM11 Wireless Microphone Professionl Radio System Gooseneck Mic Headset Lavalier Microfono For Stage AD4Q“ parduodamas tik už 297.88 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas