Internetinėje parduotuvėje „Banggood“ dabar jūs galite įsigyti „LUMINTOP Moonbox 10000LM LCD Display Rechargeable Flood Flashlight With Sideliht Built-in Battery Super Bright EDC LED Torch“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 62 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - BGbb3306.

LUMINTOP Moonbox 10000LM LCD Display Rechargeable Flood Flashlight With Sideliht Built-in Battery Super Bright EDC LED Torch pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „LUMINTOP Moonbox 10000LM LCD Display Rechargeable Flood Flashlight With Sideliht Built-in Battery Super Bright EDC LED Torch“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Banggood“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

LUMINTOP Moonbox 10000LM LCD Display Rechargeable Flood Flashlight With Sideliht Built-in Battery Super Bright EDC LED Torch kaina

Kaip jau minėjome, dabar „LUMINTOP Moonbox 10000LM LCD Display Rechargeable Flood Flashlight With Sideliht Built-in Battery Super Bright EDC LED Torch“ parduodamas tik už 62 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Banggood“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Banggood pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas