Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Machenike K500A-B84 Mechanical Keyboard 75% TKL Hot-Swappable Wired Gaming Keyboard 6-Color Backlit 84 Keys For PC Gamers Laptop“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 19.11 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Machenike K500A-B84 Mechanical Keyboard 75% TKL Hot-Swappable Wired Gaming Keyboard 6-Color Backlit 84 Keys For PC Gamers Laptop pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Machenike K500A-B84 Mechanical Keyboard 75% TKL Hot-Swappable Wired Gaming Keyboard 6-Color Backlit 84 Keys For PC Gamers Laptop“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Machenike K500A-B84 Mechanical Keyboard 75% TKL Hot-Swappable Wired Gaming Keyboard 6-Color Backlit 84 Keys For PC Gamers Laptop kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Machenike K500A-B84 Mechanical Keyboard 75% TKL Hot-Swappable Wired Gaming Keyboard 6-Color Backlit 84 Keys For PC Gamers Laptop“ parduodamas tik už 19.11 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas