Internetinėje parduotuvėje „Banggood“ dabar jūs galite įsigyti „MechZone 72 Keys Chinese Ink Painting Keycap Set OEM Profile PBT Sublimation Keycaps for Mechanical Keyboards“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 9.38 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - BG1f5139.

MechZone 72 Keys Chinese Ink Painting Keycap Set OEM Profile PBT Sublimation Keycaps for Mechanical Keyboards pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „MechZone 72 Keys Chinese Ink Painting Keycap Set OEM Profile PBT Sublimation Keycaps for Mechanical Keyboards“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Banggood“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

MechZone 72 Keys Chinese Ink Painting Keycap Set OEM Profile PBT Sublimation Keycaps for Mechanical Keyboards kaina

Kaip jau minėjome, dabar „MechZone 72 Keys Chinese Ink Painting Keycap Set OEM Profile PBT Sublimation Keycaps for Mechanical Keyboards“ parduodamas tik už 9.38 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Banggood“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Banggood pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas