Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Microwear W99+ Smart Watch Amoled Series 9 OS10 Compass NFC Game Bluetooth Call Music Player 2GB ROM W99 Plus Watch 9 Smartwatch“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 20.51 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Microwear W99+ Smart Watch Amoled Series 9 OS10 Compass NFC Game Bluetooth Call Music Player 2GB ROM W99 Plus Watch 9 Smartwatch pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Microwear W99+ Smart Watch Amoled Series 9 OS10 Compass NFC Game Bluetooth Call Music Player 2GB ROM W99 Plus Watch 9 Smartwatch“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Microwear W99+ Smart Watch Amoled Series 9 OS10 Compass NFC Game Bluetooth Call Music Player 2GB ROM W99 Plus Watch 9 Smartwatch kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Microwear W99+ Smart Watch Amoled Series 9 OS10 Compass NFC Game Bluetooth Call Music Player 2GB ROM W99 Plus Watch 9 Smartwatch“ parduodamas tik už 20.51 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas