Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „MLLSE Mini PC M2 Air Intel Gemini Lake N4000 Windows 11 6GB RAM 128GB ROM Dual-Band WiFi Bluetooth USB Mini Computer“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 63.03 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

MLLSE Mini PC M2 Air Intel Gemini Lake N4000 Windows 11 6GB RAM 128GB ROM Dual-Band WiFi Bluetooth USB Mini Computer pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „MLLSE Mini PC M2 Air Intel Gemini Lake N4000 Windows 11 6GB RAM 128GB ROM Dual-Band WiFi Bluetooth USB Mini Computer“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

MLLSE Mini PC M2 Air Intel Gemini Lake N4000 Windows 11 6GB RAM 128GB ROM Dual-Band WiFi Bluetooth USB Mini Computer kaina

Kaip jau minėjome, dabar „MLLSE Mini PC M2 Air Intel Gemini Lake N4000 Windows 11 6GB RAM 128GB ROM Dual-Band WiFi Bluetooth USB Mini Computer“ parduodamas tik už 63.03 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas