Multi-function Car BT MP3 Player Car Audio Playing Device

Multi-function Car BT MP3 Player Car Audio Playing Device

Kaina: 15.8€

Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „Multi-function Car BT MP3 Player Car Audio Playing Device“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 15.8 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Multi-function Car BT MP3 Player Car Audio Playing Device pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Multi-function Car BT MP3 Player Car Audio Playing Device“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Multi-function Car BT MP3 Player Car Audio Playing Device kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Multi-function Car BT MP3 Player Car Audio Playing Device“ parduodamas tik už 15.8 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas