Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Multifunctional Solar Hand Crank Radio FM AM WB NOAA Weather Radio 2000mAh USB Charging Emergency LED Flashlight Power Ban“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 13.6 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Multifunctional Solar Hand Crank Radio FM AM WB NOAA Weather Radio 2000mAh USB Charging Emergency LED Flashlight Power Ban pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Multifunctional Solar Hand Crank Radio FM AM WB NOAA Weather Radio 2000mAh USB Charging Emergency LED Flashlight Power Ban“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Multifunctional Solar Hand Crank Radio FM AM WB NOAA Weather Radio 2000mAh USB Charging Emergency LED Flashlight Power Ban kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Multifunctional Solar Hand Crank Radio FM AM WB NOAA Weather Radio 2000mAh USB Charging Emergency LED Flashlight Power Ban“ parduodamas tik už 13.6 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas