Internetinėje parduotuvėje „Banggood“ dabar jūs galite įsigyti „MUSTOOL 1600N.M 6200RPM Brushless Electric Impact Wrench 1/2inch Socket Wrench Forward Lock Switch with/without Battery - two battery & EU plug“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 53.53 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - BGe157c6.

MUSTOOL 1600N.M 6200RPM Brushless Electric Impact Wrench 1/2inch Socket Wrench Forward Lock Switch with/without Battery - two battery & EU plug pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „MUSTOOL 1600N.M 6200RPM Brushless Electric Impact Wrench 1/2inch Socket Wrench Forward Lock Switch with/without Battery - two battery & EU plug“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Banggood“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

MUSTOOL 1600N.M 6200RPM Brushless Electric Impact Wrench 1/2inch Socket Wrench Forward Lock Switch with/without Battery - two battery & EU plug kaina

Kaip jau minėjome, dabar „MUSTOOL 1600N.M 6200RPM Brushless Electric Impact Wrench 1/2inch Socket Wrench Forward Lock Switch with/without Battery - two battery & EU plug“ parduodamas tik už 53.53 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Banggood“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Banggood pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas