Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „[New 2023] Zeblaze Ares 3 Pro Smart Watch Ultra HD AMOLED Display Voice Calling 100+ Sports Modes 24H Health Monitor Smartwatch“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 18.72 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

[New 2023] Zeblaze Ares 3 Pro Smart Watch Ultra HD AMOLED Display Voice Calling 100+ Sports Modes 24H Health Monitor Smartwatch pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „[New 2023] Zeblaze Ares 3 Pro Smart Watch Ultra HD AMOLED Display Voice Calling 100+ Sports Modes 24H Health Monitor Smartwatch“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

[New 2023] Zeblaze Ares 3 Pro Smart Watch Ultra HD AMOLED Display Voice Calling 100+ Sports Modes 24H Health Monitor Smartwatch kaina

Kaip jau minėjome, dabar „[New 2023] Zeblaze Ares 3 Pro Smart Watch Ultra HD AMOLED Display Voice Calling 100+ Sports Modes 24H Health Monitor Smartwatch“ parduodamas tik už 18.72 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas