NEW Global version OnePlus Nord CE4 Lite 5G without charger

NEW Global version OnePlus Nord CE4 Lite 5G without charger

Kaina: 242.23€

Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31

Internetinėje parduotuvėje „GShopper“ dabar jūs galite įsigyti „NEW Global version OnePlus Nord CE4 Lite 5G without charger“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 242.23 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - gshopperoneplus.

NEW Global version OnePlus Nord CE4 Lite 5G without charger pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „NEW Global version OnePlus Nord CE4 Lite 5G without charger“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „GShopper“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

NEW Global version OnePlus Nord CE4 Lite 5G without charger kaina

Kaip jau minėjome, dabar „NEW Global version OnePlus Nord CE4 Lite 5G without charger“ parduodamas tik už 242.23 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „GShopper“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau GShopper pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas