Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „New Video Camera 4K Recording Camera Digital Shoot Camera With 16X Digital Zoom 4K Dual Lens Professional Camcorder with Mp3“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 38.91 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

New Video Camera 4K Recording Camera Digital Shoot Camera With 16X Digital Zoom 4K Dual Lens Professional Camcorder with Mp3 pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „New Video Camera 4K Recording Camera Digital Shoot Camera With 16X Digital Zoom 4K Dual Lens Professional Camcorder with Mp3“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

New Video Camera 4K Recording Camera Digital Shoot Camera With 16X Digital Zoom 4K Dual Lens Professional Camcorder with Mp3 kaina

Kaip jau minėjome, dabar „New Video Camera 4K Recording Camera Digital Shoot Camera With 16X Digital Zoom 4K Dual Lens Professional Camcorder with Mp3“ parduodamas tik už 38.91 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas