Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „ORICO-Daisy Chain Type-C 10Gbps HDD Docking Station Support RAID 150W Power for Apple Device 5Bay DAS Studio Series 3.5"“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 136.61 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

ORICO-Daisy Chain Type-C 10Gbps HDD Docking Station Support RAID 150W Power for Apple Device 5Bay DAS Studio Series 3.5" pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „ORICO-Daisy Chain Type-C 10Gbps HDD Docking Station Support RAID 150W Power for Apple Device 5Bay DAS Studio Series 3.5"“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

ORICO-Daisy Chain Type-C 10Gbps HDD Docking Station Support RAID 150W Power for Apple Device 5Bay DAS Studio Series 3.5" kaina

Kaip jau minėjome, dabar „ORICO-Daisy Chain Type-C 10Gbps HDD Docking Station Support RAID 150W Power for Apple Device 5Bay DAS Studio Series 3.5"“ parduodamas tik už 136.61 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas