Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Original Lenovo LP75 TWS Bluetooth V5.3 Headphones Wireless LED Digital Display Earphones Noise Reduction Headset“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 8.88 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Original Lenovo LP75 TWS Bluetooth V5.3 Headphones Wireless LED Digital Display Earphones Noise Reduction Headset pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Original Lenovo LP75 TWS Bluetooth V5.3 Headphones Wireless LED Digital Display Earphones Noise Reduction Headset“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Original Lenovo LP75 TWS Bluetooth V5.3 Headphones Wireless LED Digital Display Earphones Noise Reduction Headset kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Original Lenovo LP75 TWS Bluetooth V5.3 Headphones Wireless LED Digital Display Earphones Noise Reduction Headset“ parduodamas tik už 8.88 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas