Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Outemu Silent Peach V3 Switch Lubed Silent Lemon V3 Switches Mechanical Keyboard Linear Tactile 5Pin Hot swap PA66 Pre Lubed POM“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 2.03 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Outemu Silent Peach V3 Switch Lubed Silent Lemon V3 Switches Mechanical Keyboard Linear Tactile 5Pin Hot swap PA66 Pre Lubed POM pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Outemu Silent Peach V3 Switch Lubed Silent Lemon V3 Switches Mechanical Keyboard Linear Tactile 5Pin Hot swap PA66 Pre Lubed POM“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Outemu Silent Peach V3 Switch Lubed Silent Lemon V3 Switches Mechanical Keyboard Linear Tactile 5Pin Hot swap PA66 Pre Lubed POM kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Outemu Silent Peach V3 Switch Lubed Silent Lemon V3 Switches Mechanical Keyboard Linear Tactile 5Pin Hot swap PA66 Pre Lubed POM“ parduodamas tik už 2.03 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas