Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „PHANTEKS T30 Industrial Grade High Pressure 12CM PWM Water Air Cooling Fan,Dual Vapo Bearing,120X120X30MM Powerful Cooler Master“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 26.78 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

PHANTEKS T30 Industrial Grade High Pressure 12CM PWM Water Air Cooling Fan,Dual Vapo Bearing,120X120X30MM Powerful Cooler Master pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „PHANTEKS T30 Industrial Grade High Pressure 12CM PWM Water Air Cooling Fan,Dual Vapo Bearing,120X120X30MM Powerful Cooler Master“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

PHANTEKS T30 Industrial Grade High Pressure 12CM PWM Water Air Cooling Fan,Dual Vapo Bearing,120X120X30MM Powerful Cooler Master kaina

Kaip jau minėjome, dabar „PHANTEKS T30 Industrial Grade High Pressure 12CM PWM Water Air Cooling Fan,Dual Vapo Bearing,120X120X30MM Powerful Cooler Master“ parduodamas tik už 26.78 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas