Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Pk Control 1 Design Professional Gaming Mouse Pad Premium Mousepad Speed and Control Desk Pad Mouse Mat High-Grade Desk Mat“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 14.49 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Pk Control 1 Design Professional Gaming Mouse Pad Premium Mousepad Speed and Control Desk Pad Mouse Mat High-Grade Desk Mat pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Pk Control 1 Design Professional Gaming Mouse Pad Premium Mousepad Speed and Control Desk Pad Mouse Mat High-Grade Desk Mat“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Pk Control 1 Design Professional Gaming Mouse Pad Premium Mousepad Speed and Control Desk Pad Mouse Mat High-Grade Desk Mat kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Pk Control 1 Design Professional Gaming Mouse Pad Premium Mousepad Speed and Control Desk Pad Mouse Mat High-Grade Desk Mat“ parduodamas tik už 14.49 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas