Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „PRITOM Android 10 Tablet 10.1 Inch 2GB RAM 64GB ROM Quad Core Processor HD IPS Screen 8.0 MP Rear Camera WiFi“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 51.3 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

PRITOM Android 10 Tablet 10.1 Inch 2GB RAM 64GB ROM Quad Core Processor HD IPS Screen 8.0 MP Rear Camera WiFi pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „PRITOM Android 10 Tablet 10.1 Inch 2GB RAM 64GB ROM Quad Core Processor HD IPS Screen 8.0 MP Rear Camera WiFi“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

PRITOM Android 10 Tablet 10.1 Inch 2GB RAM 64GB ROM Quad Core Processor HD IPS Screen 8.0 MP Rear Camera WiFi kaina

Kaip jau minėjome, dabar „PRITOM Android 10 Tablet 10.1 Inch 2GB RAM 64GB ROM Quad Core Processor HD IPS Screen 8.0 MP Rear Camera WiFi“ parduodamas tik už 51.3 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas