Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „QRD Spark N5 Wireless Controller for PS4 PS3 PS2 IOS Android PC Hall Effect 9-color LED lights Vibration effect PS4 Gamepad“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 38.01 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

QRD Spark N5 Wireless Controller for PS4 PS3 PS2 IOS Android PC Hall Effect 9-color LED lights Vibration effect PS4 Gamepad pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „QRD Spark N5 Wireless Controller for PS4 PS3 PS2 IOS Android PC Hall Effect 9-color LED lights Vibration effect PS4 Gamepad“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

QRD Spark N5 Wireless Controller for PS4 PS3 PS2 IOS Android PC Hall Effect 9-color LED lights Vibration effect PS4 Gamepad kaina

Kaip jau minėjome, dabar „QRD Spark N5 Wireless Controller for PS4 PS3 PS2 IOS Android PC Hall Effect 9-color LED lights Vibration effect PS4 Gamepad“ parduodamas tik už 38.01 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas