Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „QRD Stellar T5 Wireless Joypad for Nentindo Switch/Lite/Oled Hall Effect Joystick 8 Colors LED Light Programmable turbo & Macro“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 45.07 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

QRD Stellar T5 Wireless Joypad for Nentindo Switch/Lite/Oled Hall Effect Joystick 8 Colors LED Light Programmable turbo & Macro pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „QRD Stellar T5 Wireless Joypad for Nentindo Switch/Lite/Oled Hall Effect Joystick 8 Colors LED Light Programmable turbo & Macro“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

QRD Stellar T5 Wireless Joypad for Nentindo Switch/Lite/Oled Hall Effect Joystick 8 Colors LED Light Programmable turbo & Macro kaina

Kaip jau minėjome, dabar „QRD Stellar T5 Wireless Joypad for Nentindo Switch/Lite/Oled Hall Effect Joystick 8 Colors LED Light Programmable turbo & Macro“ parduodamas tik už 45.07 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas