Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Razer Orochi V2 Mobile Wireless Gaming Mouse Lightweight 2 Wireless Modes 5G Mice Advanced 18K DPI Optical Sensor“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 36 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Razer Orochi V2 Mobile Wireless Gaming Mouse Lightweight 2 Wireless Modes 5G Mice Advanced 18K DPI Optical Sensor pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Razer Orochi V2 Mobile Wireless Gaming Mouse Lightweight 2 Wireless Modes 5G Mice Advanced 18K DPI Optical Sensor“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Razer Orochi V2 Mobile Wireless Gaming Mouse Lightweight 2 Wireless Modes 5G Mice Advanced 18K DPI Optical Sensor kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Razer Orochi V2 Mobile Wireless Gaming Mouse Lightweight 2 Wireless Modes 5G Mice Advanced 18K DPI Optical Sensor“ parduodamas tik už 36 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas