Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Retro Game Console Portable Handheld MIYOO A30 Portable Retro Handheld Game Open Source Linux System 2.8 IPS HD Screen WIFI“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 26.85 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Retro Game Console Portable Handheld MIYOO A30 Portable Retro Handheld Game Open Source Linux System 2.8 IPS HD Screen WIFI pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Retro Game Console Portable Handheld MIYOO A30 Portable Retro Handheld Game Open Source Linux System 2.8 IPS HD Screen WIFI“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Retro Game Console Portable Handheld MIYOO A30 Portable Retro Handheld Game Open Source Linux System 2.8 IPS HD Screen WIFI kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Retro Game Console Portable Handheld MIYOO A30 Portable Retro Handheld Game Open Source Linux System 2.8 IPS HD Screen WIFI“ parduodamas tik už 26.85 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas