SE-60 Touch Screen Wireless Earbuds: High Fidelity Sound with Long Endurance

SE-60 Touch Screen Wireless Earbuds: High Fidelity Sound with Long Endurance

Kaina: 14.87€

Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „SE-60 Touch Screen Wireless Earbuds: High Fidelity Sound with Long Endurance“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 14.87 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

SE-60 Touch Screen Wireless Earbuds: High Fidelity Sound with Long Endurance pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „SE-60 Touch Screen Wireless Earbuds: High Fidelity Sound with Long Endurance“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

SE-60 Touch Screen Wireless Earbuds: High Fidelity Sound with Long Endurance kaina

Kaip jau minėjome, dabar „SE-60 Touch Screen Wireless Earbuds: High Fidelity Sound with Long Endurance“ parduodamas tik už 14.87 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas