Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „SEAKOSS 38mm 40mm Mechanical Watches Men's 1963 Chronograph Luminous Seagull ST1901 Movement Air Force Pilot Aviation Sapphire“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 106.84 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

SEAKOSS 38mm 40mm Mechanical Watches Men's 1963 Chronograph Luminous Seagull ST1901 Movement Air Force Pilot Aviation Sapphire pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „SEAKOSS 38mm 40mm Mechanical Watches Men's 1963 Chronograph Luminous Seagull ST1901 Movement Air Force Pilot Aviation Sapphire“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

SEAKOSS 38mm 40mm Mechanical Watches Men's 1963 Chronograph Luminous Seagull ST1901 Movement Air Force Pilot Aviation Sapphire kaina

Kaip jau minėjome, dabar „SEAKOSS 38mm 40mm Mechanical Watches Men's 1963 Chronograph Luminous Seagull ST1901 Movement Air Force Pilot Aviation Sapphire“ parduodamas tik už 106.84 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas