Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „SERVO A50 Pro Flip Phone Dual SIM Card GSM Electric Torch Automatic Call Recording 2.4 Inch Screen Foldable Mobile Phones Type-C“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 18.84 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

SERVO A50 Pro Flip Phone Dual SIM Card GSM Electric Torch Automatic Call Recording 2.4 Inch Screen Foldable Mobile Phones Type-C pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „SERVO A50 Pro Flip Phone Dual SIM Card GSM Electric Torch Automatic Call Recording 2.4 Inch Screen Foldable Mobile Phones Type-C“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

SERVO A50 Pro Flip Phone Dual SIM Card GSM Electric Torch Automatic Call Recording 2.4 Inch Screen Foldable Mobile Phones Type-C kaina

Kaip jau minėjome, dabar „SERVO A50 Pro Flip Phone Dual SIM Card GSM Electric Torch Automatic Call Recording 2.4 Inch Screen Foldable Mobile Phones Type-C“ parduodamas tik už 18.84 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas