Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „SJCAM C300 Pocket Action Camera 4K/30FPS Long Battery 6-Axis GYRO Stabilization 5G WiFi Remote Webcam Sport DV Shooting Cam“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 81.99 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

SJCAM C300 Pocket Action Camera 4K/30FPS Long Battery 6-Axis GYRO Stabilization 5G WiFi Remote Webcam Sport DV Shooting Cam pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „SJCAM C300 Pocket Action Camera 4K/30FPS Long Battery 6-Axis GYRO Stabilization 5G WiFi Remote Webcam Sport DV Shooting Cam“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

SJCAM C300 Pocket Action Camera 4K/30FPS Long Battery 6-Axis GYRO Stabilization 5G WiFi Remote Webcam Sport DV Shooting Cam kaina

Kaip jau minėjome, dabar „SJCAM C300 Pocket Action Camera 4K/30FPS Long Battery 6-Axis GYRO Stabilization 5G WiFi Remote Webcam Sport DV Shooting Cam“ parduodamas tik už 81.99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas