Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Sugess 1963 Pilot Watch Mens Chronograph Mechanical Wristwatches Original ST1901 Swanneck Movement Sapphire Crystal Racing 2022“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 138.39 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Sugess 1963 Pilot Watch Mens Chronograph Mechanical Wristwatches Original ST1901 Swanneck Movement Sapphire Crystal Racing 2022 pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Sugess 1963 Pilot Watch Mens Chronograph Mechanical Wristwatches Original ST1901 Swanneck Movement Sapphire Crystal Racing 2022“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Sugess 1963 Pilot Watch Mens Chronograph Mechanical Wristwatches Original ST1901 Swanneck Movement Sapphire Crystal Racing 2022 kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Sugess 1963 Pilot Watch Mens Chronograph Mechanical Wristwatches Original ST1901 Swanneck Movement Sapphire Crystal Racing 2022“ parduodamas tik už 138.39 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas