Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Tenda AC7 Dual Band Wireless AC1200 Router Wifi Range Repeater with 5*6dBi High Gain Antennas Wider Coverage Wi-Fi Extender“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 18.55 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Tenda AC7 Dual Band Wireless AC1200 Router Wifi Range Repeater with 5*6dBi High Gain Antennas Wider Coverage Wi-Fi Extender pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Tenda AC7 Dual Band Wireless AC1200 Router Wifi Range Repeater with 5*6dBi High Gain Antennas Wider Coverage Wi-Fi Extender“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Tenda AC7 Dual Band Wireless AC1200 Router Wifi Range Repeater with 5*6dBi High Gain Antennas Wider Coverage Wi-Fi Extender kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Tenda AC7 Dual Band Wireless AC1200 Router Wifi Range Repeater with 5*6dBi High Gain Antennas Wider Coverage Wi-Fi Extender“ parduodamas tik už 18.55 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas