Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „TKL 4 Channel 99 DSP Audio Mixer 48V Phantom Power USB Studio Sound Mixers Bluetooth DJ Console Mixing for Karaok“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 41.41 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

TKL 4 Channel 99 DSP Audio Mixer 48V Phantom Power USB Studio Sound Mixers Bluetooth DJ Console Mixing for Karaok pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „TKL 4 Channel 99 DSP Audio Mixer 48V Phantom Power USB Studio Sound Mixers Bluetooth DJ Console Mixing for Karaok“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

TKL 4 Channel 99 DSP Audio Mixer 48V Phantom Power USB Studio Sound Mixers Bluetooth DJ Console Mixing for Karaok kaina

Kaip jau minėjome, dabar „TKL 4 Channel 99 DSP Audio Mixer 48V Phantom Power USB Studio Sound Mixers Bluetooth DJ Console Mixing for Karaok“ parduodamas tik už 41.41 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas