Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Tuya Smart Socket WIFI 16A/20A EU Plug With Monitoring Timing Function Smart Home Electronic Power Outlet Alexa Google Home“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 3.91 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Tuya Smart Socket WIFI 16A/20A EU Plug With Monitoring Timing Function Smart Home Electronic Power Outlet Alexa Google Home pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Tuya Smart Socket WIFI 16A/20A EU Plug With Monitoring Timing Function Smart Home Electronic Power Outlet Alexa Google Home“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Tuya Smart Socket WIFI 16A/20A EU Plug With Monitoring Timing Function Smart Home Electronic Power Outlet Alexa Google Home kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Tuya Smart Socket WIFI 16A/20A EU Plug With Monitoring Timing Function Smart Home Electronic Power Outlet Alexa Google Home“ parduodamas tik už 3.91 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas