Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „USB 2.1 Inch Watercool Screen 480x480 IPS Secondary Screen 2.1'' Round LCD for Desk PC CPU GPU RAM HDD Monitoring Freely AIDA64“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 31.82 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

USB 2.1 Inch Watercool Screen 480x480 IPS Secondary Screen 2.1'' Round LCD for Desk PC CPU GPU RAM HDD Monitoring Freely AIDA64 pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „USB 2.1 Inch Watercool Screen 480x480 IPS Secondary Screen 2.1'' Round LCD for Desk PC CPU GPU RAM HDD Monitoring Freely AIDA64“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

USB 2.1 Inch Watercool Screen 480x480 IPS Secondary Screen 2.1'' Round LCD for Desk PC CPU GPU RAM HDD Monitoring Freely AIDA64 kaina

Kaip jau minėjome, dabar „USB 2.1 Inch Watercool Screen 480x480 IPS Secondary Screen 2.1'' Round LCD for Desk PC CPU GPU RAM HDD Monitoring Freely AIDA64“ parduodamas tik už 31.82 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas