Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „USLION 65W GaN Charger USB C PD KR Plugs Fast Charging GaN Charger Phone Quick Charging Type C For IPhone Korean Specification“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 3.53 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

USLION 65W GaN Charger USB C PD KR Plugs Fast Charging GaN Charger Phone Quick Charging Type C For IPhone Korean Specification pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „USLION 65W GaN Charger USB C PD KR Plugs Fast Charging GaN Charger Phone Quick Charging Type C For IPhone Korean Specification“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

USLION 65W GaN Charger USB C PD KR Plugs Fast Charging GaN Charger Phone Quick Charging Type C For IPhone Korean Specification kaina

Kaip jau minėjome, dabar „USLION 65W GaN Charger USB C PD KR Plugs Fast Charging GaN Charger Phone Quick Charging Type C For IPhone Korean Specification“ parduodamas tik už 3.53 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas