Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „VCHANCE 16 Inch Oled 4K UHD Touch Screen Portable Monitor 100%DCI-P3 HDR Expand Office Display for PC Laptop Phone XBox Switch“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 343.14 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

VCHANCE 16 Inch Oled 4K UHD Touch Screen Portable Monitor 100%DCI-P3 HDR Expand Office Display for PC Laptop Phone XBox Switch pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „VCHANCE 16 Inch Oled 4K UHD Touch Screen Portable Monitor 100%DCI-P3 HDR Expand Office Display for PC Laptop Phone XBox Switch“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

VCHANCE 16 Inch Oled 4K UHD Touch Screen Portable Monitor 100%DCI-P3 HDR Expand Office Display for PC Laptop Phone XBox Switch kaina

Kaip jau minėjome, dabar „VCHANCE 16 Inch Oled 4K UHD Touch Screen Portable Monitor 100%DCI-P3 HDR Expand Office Display for PC Laptop Phone XBox Switch“ parduodamas tik už 343.14 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas