Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „VGN VXE Dragonfly R1 Wireless Mouse PAW3395 Sensor Nordic 52840 2KHz FPS Game Mouse Intelligent Speed Low Delay Game Office“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 18.2 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

VGN VXE Dragonfly R1 Wireless Mouse PAW3395 Sensor Nordic 52840 2KHz FPS Game Mouse Intelligent Speed Low Delay Game Office pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „VGN VXE Dragonfly R1 Wireless Mouse PAW3395 Sensor Nordic 52840 2KHz FPS Game Mouse Intelligent Speed Low Delay Game Office“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

VGN VXE Dragonfly R1 Wireless Mouse PAW3395 Sensor Nordic 52840 2KHz FPS Game Mouse Intelligent Speed Low Delay Game Office kaina

Kaip jau minėjome, dabar „VGN VXE Dragonfly R1 Wireless Mouse PAW3395 Sensor Nordic 52840 2KHz FPS Game Mouse Intelligent Speed Low Delay Game Office“ parduodamas tik už 18.2 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas