Internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ dabar jūs galite įsigyti „Xiaomi Mijia 3C Robot Vacuum-Mop: Advanced LDS Navigation & Powerful 4000Pa Suction“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 159.99 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Xiaomi Mijia 3C Robot Vacuum-Mop: Advanced LDS Navigation & Powerful 4000Pa Suction pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Xiaomi Mijia 3C Robot Vacuum-Mop: Advanced LDS Navigation & Powerful 4000Pa Suction“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Tomtop“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

Xiaomi Mijia 3C Robot Vacuum-Mop: Advanced LDS Navigation & Powerful 4000Pa Suction kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Xiaomi Mijia 3C Robot Vacuum-Mop: Advanced LDS Navigation & Powerful 4000Pa Suction“ parduodamas tik už 159.99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Tomtop“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Tomtop pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas