Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Yeelight Smart Led RGB Ceiling Light Wifi 24W Dimmable 2700K-6500K Ultra Thin Smart Voice Control work with APP Homekit Mi home“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 35.27 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Yeelight Smart Led RGB Ceiling Light Wifi 24W Dimmable 2700K-6500K Ultra Thin Smart Voice Control work with APP Homekit Mi home pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Yeelight Smart Led RGB Ceiling Light Wifi 24W Dimmable 2700K-6500K Ultra Thin Smart Voice Control work with APP Homekit Mi home“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Yeelight Smart Led RGB Ceiling Light Wifi 24W Dimmable 2700K-6500K Ultra Thin Smart Voice Control work with APP Homekit Mi home kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Yeelight Smart Led RGB Ceiling Light Wifi 24W Dimmable 2700K-6500K Ultra Thin Smart Voice Control work with APP Homekit Mi home“ parduodamas tik už 35.27 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas