Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „ZEALOT S97 80W Wireless speaker, Outdoor Portable Subwoofer Speaker, Hifi Sound quality,Dual Pairing, Fast Charging,16000mAh.“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 82.04 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

ZEALOT S97 80W Wireless speaker, Outdoor Portable Subwoofer Speaker, Hifi Sound quality,Dual Pairing, Fast Charging,16000mAh. pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „ZEALOT S97 80W Wireless speaker, Outdoor Portable Subwoofer Speaker, Hifi Sound quality,Dual Pairing, Fast Charging,16000mAh.“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

ZEALOT S97 80W Wireless speaker, Outdoor Portable Subwoofer Speaker, Hifi Sound quality,Dual Pairing, Fast Charging,16000mAh. kaina

Kaip jau minėjome, dabar „ZEALOT S97 80W Wireless speaker, Outdoor Portable Subwoofer Speaker, Hifi Sound quality,Dual Pairing, Fast Charging,16000mAh.“ parduodamas tik už 82.04 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas