Pamirškite konsoles: „Red Magic 5S” telefonas žaidimus transliuos į televizorių ir veiks kaip pultas

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-27
Pamirškite konsoles: „Red Magic 5S” telefonas žaidimus transliuos į televizorių ir veiks kaip pultas
0 Pasidalinimai
365 Peržiūros

Banggood

Android žaidimų konsolės niekada taip ir nesulaukė didelės sėkmės ir tapo nišiniu produktu, tad žaidimai Android platformoje vis dar yra rezervuoti telefonams. Visgi rytoj debiutuosiantis žaidėjams skirtas išmanusis „Nubia Red Magic 5S” turi ambicijų tapti šiokiu tokiu konsolės pakaitalu.

Remiantis informacija, įrenginys, naudodamas itin nedidelio vėlavimo belaidį ryšį galės transliuoti žaidimus į televizorių, o pats tuo pat metu veikti kaip valdymo pultas, atvaizduodamas mygtukus savo ekrane. „Nubia” taip pat paruošė 6 skirtingo dizaino virtualius pultus, tinkančius įvairiems žaidimų stiliams, o vartotojams taip pat bus suteikiama galimybė patiems susikurti patinkantį pultą.

Paviešintas reklaminis plakatas skelbia, kad ši funkcija palaikys net 4K raišką ir 144 kadrų per sekundę kokybę. Teoriškai su tokia užduotimi galėtų susitvarkyti HDMI 2.1 standartas, tačiau norint tuo pasinaudoti reikės turėti ganėtinai naują televizorių.

Beveik neabejojama, kad žaidimų transliavimo funkcijai prireiks specialaus imtuvo, kuris bus laidu jungiamas į televizorių, o su telefonu komunikuos belaidžiu būdu („WiGig” arba „Chromecast”, nes kiti galimai bus per lėti).

Primename, kad šiek tiek anksčiau socialiniame tinkle „Weibo“, „Nubia“ prezidentas Ni Fei pasidalino nuotrauka, kurioje anonsuojamas naujasis „Red Magic 5s“. Nors plakatas ir nesuteikia daug informacijos, tačiau jau dabar tapo aišku, kad šis flagmanas veiks su naujuoju „Qualcomm Snapdragon 865+“ procesoriumi. Akivaizdu, jog gamintojas ruošia dar vieną itin galingą telefoną, o naujojo lusto panaudojimas tai tik patvirtina.

Kalbant apie naująjį „Qualcomm“ procesorių, didžiausia naujovė - padidėjusi galia. Iki 3,1GHz padidintas „Kryo 585” branduolio taktinis dažnis leido 10% pagerinti procesoriaus pajėgumą, lyginant su „Snapdragon 865”. „Adreno 650” grafika sulaukė analogiško patobulinimo - 10% išaugusios galios. Visgi „Red Magic 5S” dėl viduje montuojamo besisukančio aušintuvo turetų iš šio procesoriaus išspausti maksimumą - kompanijos vadovas mini, kad šis flagmanas „Antutu” teste renka daugiau nei 650 000 taškų ir tiesiog taiško visus kitus rinkoje esančius įrenginius.

Antras pliusas - atsiradęs „Wi-Fi 6E” palaikymas, leidžiantis telefonams jungtis ne tik prie 2,4GHz ir 5GHz dažnio spektrų tinklų, bet ir prie 6GHz. Tai sumažins ryšio trukdžius ir leis pasiekti dar įspūdingesnius duomenų perdavimo per Wi-Fi greičius. Žinoma, tam taip pat būtinas tą patį standartą palaikantis maršrutizatorius.

„Nubia“ per pastaruosius metus pristatė jau ne vieną žaidimų gerbėjams skirtą išmanųjį telefoną, o vienas pirmųjų buvo „Red Magic 3“ modelis, kuris pasirodė kartu su „Snapdragon 855“ procesoriumi. Praėjusiais metais buvo pristatytas ir „Red Magic 3s“ flagmanas, kuris išsiskyrė „Snapdragon 855+“ lustu, o šiemet visų dėmesį prikaustė „Red Magic 5G“, kuris pasižymi įspūdingomis specifikacijomis bei itin patrauklia kaina, o taip pat yra prieinamas ir europiečiams. Norėdami įsigyti šį telefoną – tai padaryti galite čia.

Kol kas daugiau informacijos apie naująjį „Red Magic 5s“ nėra, tačiau nesunku nuspėti, jog šis flagmanas turės išskirtinių savybių žaidimų gerbėjams, o taip pat pasižymės AMOLED ekranu su aukštu atsinaujinimo dažniu, 5G palaikymu bei kitomis šių metų flagmanų savybėmis.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga