4 išmanūs įrankiai, padėsiantys rūpintis sveikata

Paskelbė:   spauda | 2018-05-08
0 Pasidalinimai
21 Peržiūros
Atėjus pavasariui neretai susirūpinama savijauta bei sveikata: kyla mintys pradėti sportuoti, laikytis dietos ar bent jau gerti vitaminus. Technologijų lyderė „Tele2“ siūlo į pagalbą pasitelkti išmaniuosius sprendimus. Jūsų dėmesiui – keturi Arnoldo Lukošiaus, „Tele2 Inovacijų biuro“ eksperto, patarimai, padėsiantys rūpintis savimi. 1. Žingsnių ir kalorijų skaičiuoklė Pasižadėjote, kad gyvensite sveikiau, vaikščiosite daugiau ir valgysite mažiau? Tikslų pasiekti bus lengviau, jei juos matuosite – tai daryti galite su fizinį aktyvumą fiksuojančia programėle „Fitbit“. Į išmanųjį atsiųsta programėlė skaičiuoja kasdien nueitus žingsnius ir atstumą, į ją taip pat galima suvesti suvartojamų kalorijų ir vandens kiekius bei svorio pokyčius. Negana to, prie programėlės prijungus išmanųjį „Fitbit“ laikrodį, galima stebėti ir savo miego ciklą.
2. Lieknėkite lengviau Stengiatės valgyti sveikiau, tačiau vis pritrūksta žinių ir kantrybės? Aplikacija „Lifesum“ gali ne tik padėti keisti ar stebėti mitybos įpročius, bet ir motyvuoti siekti geresnių rezultatų. Analizuodama suvestus duomenis apie suvartotas kalorijas, išgertą vandens kiekį bei bendrą informaciją apie jus – programėlė parinks labiausiai tinkamą mitybos planą, o taip pat ir jį atitinkančių patiekalų receptus. Be to, ji skatins išgerti daugiau vandens, valgyti vaisių, žuvies, daržovių ar kitų produktų, suteiksiančių trūkstamų mineralų bei vitaminų. 3. Savijautos dienoraštis Pastebėjote, kad jus vis dažniau vargina galvos ar kiti skausmai? Pabandykite atsekti negalavimų priežastis – tai padaryti gali padėti programėlė „Symptom diary“, skirta visiems įtartiniems sveikatos pokyčiams fiksuoti.
Aplikacija saugo suvestus duomenis, juos analizuoja ir suteikia galimybę stebėti veiksnius, darančius įtaką savijautai. Pavyzdžiui, pažymėjus galvos skausmo simptomą, galima įrašyti ir galbūt jį iššaukusias priežastis: paros metą, stresą ar tądien valgytą maistą. Jei tas pats negalavimas kartojasi, veiksnių statistika gali padėti atsekti jo priežastį. 4. Nepamiršite išgerti vitaminų Pamirštate išgerti vitaminus ar vaistus? Tuomet atraskite aplikaciją „Pill & Med Reminder“. Programėlė veikia tarsi išmani vaistų dėžutė – į ją galima įvesti visus vartojamus medikamentus, prie kiekvieno iš jų pažymėti kokią dozę, kokiu būdu ir kada reikia vartoti. Atėjus laikui išgerti vaistus – aplikacija apie tai primins pranešimu. Be to, programėlėje galima sukurti bendrą šeimos paskyrą ir joje stebėti, ar artimieji pareigingai geria savo piliules.

Parašyti komentarą