9 naudingos programėlės Jūsų telefonui – išmokite programuoti ar sutaupykite kelionėms

Paskelbė:   Paulius | 2019-09-20
0 Pasidalinimai
84 Peržiūros

Visi turime išmaniuosius įrenginius, kuriuose naudojamės įvairiomis programėlėmis. Nuo standartinių servisų ir socialinių tinklų iki kelionių, transporto, muzikos ir begales kitų. Kiekvieną dieną kūrėjai išleidžia begales naujų programėlių ir jas visas išbandyti reikėtų daug laiko.

Telefonai.eu atrinko Jums 9 įvairaus tipo programėles, kurios gali praversti vienoje ar kitoje situacijoje, o taip yra naudingos ir gali padėti sutaupyti ar suteikti naujų žinių.

Programing hub

Tai kodavimo ir programavimo programėlė, kad galėtumėte nemokamai išmokti kodavimo naudodami HTML, „Javascript“, C, C ++, C #, „Swift“, „Python“, „R“ programavimą, „Java“, dirbtinį intelektą, CSS ir kt., naudodami „vieno langelio“ programą.

„Programing hub“ programėlė sukurta atlikus tyrimus ir bendradarbiaujant su „Google“ ekspertais ir siūlo puikų kelią mokytis programavimo. Išmoksite koduoti kaip ekspertas, o taip - kaip žaidimas. Tai lengva, greita ir smagu! Parsisiųsti galite iš čia: (​Android) ir (​iOS​)

Stellarium Mobile Sky Map

Puikiai pritaikyta astronomijos mėgėjams, „Stellarium“ mobiliojo dangaus žemėlapio programa padeda tyrinėti naktinį dangų ir sužinoti viską apie žvaigždes, žvaigždynus ir planetas tik perbraukus ir bakstelėjus. Yra net GPS funkcija, leidžianti naršyti po žvaigždes, judinant telefoną skirtingomis kryptimis. Parsisiųsti galite iš čia: (Android​) ir (iOS)

Spotted by Locals

„Spotted By Locals“ programa yra būtent tai, kaip ir skamba. Tai kelionių programa, kurioje rekomenduojamos lankytinos vietos norimoje vietoje; patys pasiūlymai netgi yra kuruojami apylinkėse ir apylinkėse gyvenančių žmonių. Užuot tiesiog aplankę populiariausias vietas turistams, galite pamatyti vietinių rekomenduojamas. Kelionės vadovai programoje pasiekiami neprisijungus, o jūs turėsite nuolatinę prieigą prie atnaujintos informacijos. Parsisiųsti galite iš čia: (​Android)​ ir (​iOS)

Skiplagged

Yra daugybė programėlių, kurios padės suplanuoti kelionės planą, rezervuoti skrydžius, surasti viešbutį ir pan. Bet kuo „Skiplagged“ skiriasi nuo kitų - yra tai, kad ieškoma mažai žinomoje rezervavimo srityje, vadinamoje „Hidden City“ skrydžiais. Iš esmės tai yra skrydžiai, kuriuos galima užsisakyti pigiau nei įprastai, nes jie vykdomi perkėlus į kitus maršrutus. Tai sudėtingas procesas, tačiau iš esmės „Skiplagged“ persijoja visas įmanomas kombinacijas, kad vartotojams būtų kuo pigiau. Jokių gudrybių ar pažadų. Parsisiųsti galite iš čia: (​Android) ir (iOS)

Tunity

„Tunity“ iš tikrųjų yra meno kūrinys. Iš esmės tai leidžia jūsų telefonui veikti kaip laikinu bet kurio televizoriaus TV imtuvui. Tarkime, kad esate bare, stebite futbolo varžybas per TV, o visi aplink triukšmauja. Viskas, ką norite išgirsti, yra komentaras. Atidarykite „Tunity“, nukreipkite jį į televizorių, o „Tunity“ panaudos nuskaitytą vaizdą, kad surastų programą ir garso srautą nukreiptų tiesiai į telefoną. Parsisiųsti galite iš čia: (Android​) ir (​iOS​)

Shuffle My Life

Suraskite naujų dalykų, susijusių su „Shuffle My Life“. Atraskite naujų vietų, pomėgių, žmonių ir dar daugiau - ir stebėkite savo pažangą bėgant laikui. Tapk labiau bendraujantis, spontaniškas ir kvalifikuotas! Liko tik vienas perbraukimas kairėje! #shufflemylife. Parsisiųsti galite iš čia: (​Android) ir (​iOS​)

Post-it®

Ši programėlė suteikia „Post-it® Note“ paprastumą jūsų išmaniajam telefonui ir planšetiniam kompiuteriui. Nesvarbu, ar naudojate „Post-it®“ užrašus bendradarbiaudami, ar asmeninius užrašus, „Post-it®“ programa padeda išlaikyti šį impulsą.Tiesiog užfiksuokite analoginius užrašus naudodamiesi fotoaparatu arba sukurkite naujus užrašus tiesiai į savo prietaisą tiems svarbiems priminimams. Pasidalykite savo užrašais su draugais ir bendradarbiais arba eksportuokite į savo mėgstamas programas ir debesies paslaugas - įskaitant „PowerPoint“, „Excel“, PDF, „Dropbox“ ir daugybę kitų. Parsisiųsti galite iš čia: (Android​) ir (iOS​)

GOAT

GOAT yra saugiausias būdas pirkti ir parduoti autentiškus sportbačius. Jie siūlo nemokamas patikrinimo paslaugas kiekvienam užsakymui. Rekomenduojamas „Los Angeles Times“, „Complex“, „Hypebeast“, „Techcrunch“ ir dar daugelio kitų. Jei esi sportbačių fanatikas ”sneakerhead” ir žinai kas yra Jordan, Yeezy - tada tau būtinai reikia šios programėlės. Pirk, parduok, atrask - GOAT. Parsisiųsti galite iš čia: (​Android) ir (​iOS)

Incredibox

Tai yra muzikos programėlė, leidžianti susikurti savo muziką pasitelkus linksmą „beatboxers“ įgulą. Pasirinkite savo muzikinį stilių iš 6 įspūdingų atmosferų ir pradėkite kurti, įrašyti ir dalintis savo miksu. Dalis žaidimo, įrankis, „Incredibox“ - tai visų pirma garso ir vaizdo patirtis, kuri greitai tapo įvairaus amžiaus žmonių hitu. Tinkamas muzikos, grafikos, animacijos ir interaktyvumo derinys daro „Incredibox“ idealų visiems. Kadangi „Incredibox“ mokymasis tampa įdomus ir linksmas, jis dabar naudojamas mokyklose visame pasaulyje. Parsisiųsti galite iš čia: (Android​) ir (iOS)


Parašyti komentarą