Geriausias nešiojamas kompiuteris naujiems mokslo metams

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-08-31
Geriausias nešiojamas kompiuteris naujiems mokslo metams
0 Pasidalinimai
479 Peržiūros

Šie mokslo metai, panašu, bus išties išskirtiniai. Šiemet mums teko prisitaikyti prie darbo ir mokymosi iš namų ir kol kas situacija neketina keistis. Tokio tipo mokymuisi ir darbui reikia turėti tinkamus įrankius, kurie leistų laisvai ir be trikdžių atlikti užduotis. Tačiau išsirinkti geriausią ir labiausiai jums tinkamą įrankį gali būti itin sudėtinga, bet mes pasirengę jums padėti pasiruošti šiam naujam etapui.

Geriausias „Apple“ nešiojamas kompiuteris studentams

„Apple MacBook Air (2020)”

Naujausias „Apple MacBook Air“ modelis puikiai tinka studentui: šio kompiuterio kaina su studento nuolaida prasideda nuo 1100 eurų, jis turi naująją „Apple Magic“ klaviatūrą, kuri patinka daugumai žmonių labiau nei ankstesnio modelio dėl kur kas patogesnio rašymo.

Taip pat šiame „Apple“ nešiojamajame kompiuteryje yra naujausios kartos „Intel“ procesoriai, nauja „Force Touch“ liečiamoji aikštelė ir 256 GB vidinės atminties.

Pagrindinis trūkumas: bazinis „Apple MacBook Air“ modelis parduodamas su „Core i3“ procesoriumi, o už galingesnį „Core i5” procesorių teks mokėti papildomai.

Geriausias „Windows“ nešiojamas kompiuteris studentams

„Dell XPS 13”

Jei negalite gyventi be „Windows“ operacinės sistemos ir norite puikaus patogumo, galios ir kainos santykio, sunku rasti geresnį 13 colių nešiojamą kompiuterį nei „XPS 13“.

„Dell“ jau kuris laikas vis tobulina šį modelį ir išties yra surasti jame trūkumų.

2020 m. modelyje gamintojas dar labiau sumažino bendrą nešiojamojo kompiuterio dydį, tuo pačiu metu padidindamas ekraną ir pagerino tiek procesorių, tiek grafikos apdorojimo našumą. Tai nėra didžiulis atnaujinimas, lyginant su praėjusių metų modeliu, bet vis tiek jis yra geriausias kategorijoje. „Dell XPS 13” kainos prasideda nuo 1500 eur.

Geriausias „Windows”, „2-in-1“ tipo kompiuteri skirtas studentams

„Microsoft Surface Pro 7“

„Surface Pro“ išlieka „Microsoft“ pagrindiniu įrenginiu, kuris gali būti tiek kaip „Surface“ nešiojamasis kompiuteris, tiek kaip planšetinis kompiuteris, nors jie veikiau planšetė nei nešiojamas kompiuteris. (Jei norite atvirkštinio varianto, vertėtų pažiūrėti „Lenovo“ „2-in-1“ tipo „Yoga“ įrenginius.)

Be to, kad šis kompiuteris yra be galo greitas ir baterija jūsų neapvils paskaitų metu, septintojo leidimo „Surface Pro“ pagaliau gauna USB-C lizdą, kuriuo yra aprūpintas beveik kiekvienas naujas įrenginys.

Nors bendrovė vis dar parduoda „Surface“ nešiojamąjį kompiuterį be pagrindinės „Type Cover“ klaviatūros ir „Surface Pen“, jį dažnai galima rasti už gerą kainą - kartais su vienu ar abiem priedais. „Microsoft Surface Pro 7“ kainos prasideda nuo 900 eur.

Tačiau jei jūs ieškote mobilumo ir patogumo, bet jums nėra svarbu operacinė sistema, siūlyčiau pasižvalgyti ir į naujausius „iPad PRO” modelius.

Geriausias biudžetinis modelis studentams

„Acer Aspire 5”

2019 m. „Aspire 5“ 15 colių modelis turi naujausios kartos „AMD Ryzen 3“ procesorių su moderniu „Vega“ grafikos apdorojimu. Jo 4 GB RAM ir 128 GB kietasis diskas neleidžia naudotis daug programų vienu metu ar atidaryti daugybę naršyklės skirtukų, tačiau šis 15 colių ekrano modelis sveria mažiau nei 2 kilogramus ir galės būti puikiu kompanionu mokslams. 2019 metų modelį vis dar galima įsigyti už priimtiną maždaug 500 eurų kainą.


Parašyti komentarą